My-Connect is het portfolio van Cloud- en abonnementsdiensten van distributeur BusinessCom. Naast meerdere smaken Cloud Telefonie, kent My-Connect mobiele telefonie, VaMo, SIP Trunking, verbindingen, Firewall as a Service, bedienpost, Contact Center en Netwerk Management as a Service.
Uitgelicht
Cloud-diensten zonder zorgen met aanvullende hardware - allebei via dezelfde portal te bestellen. Met de service, support en passie voor de business partner die je van BusinessCom gewend bent: All you need is... My-Connect! Ook geïnteresseerd? Vraag dan nu een date aan.
Over ons
De diensten van My-Connect worden uitsluitend door business partners verkocht aan eindklanten. Het Business Partner-kanaal van My-Connect bestaat uit IT- en Telecom-resellers, system integrators en installatiepartijen. Benieuwd welke diensten van My-Connect geschikt zijn om jouw portfolio aan te vullen? Neem dan snel contact op.
tevreden klanten
verschillende diensten
jaar ervaring
partners
- Meer dan 15 Cloud-diensten
- Telefonie, UC, networking as a service, security, mobile, SIP-trunks, verbindingen;
- Uitsluitend wholesale al dan niet whitelabel; nooit facturering aan eindklant (full service)
- Klanteigendom ligt bij reseller, die factureert aan eindklant
- Direct distributeur van aanvullende hardware van A-merken;
- Eén aanspreekpunt voor diensten, hardware, verbindingen, support
- 24/7 technisch support met een team van 12 professionals;
- Sales en Presales team van 20 professionals
- Korte lijnen: professioneel en persoonlijk
Diensten
Word partner
van My-Connect.
Wil je als eindgebruiker gebruikmaken van een van onze diensten? Gebruik het contactformulier en we brengen je graag in contact met een van onze partners.